Для Вашого свята
Святкові послуги
Особливі події
 
Щасливий день
Свято Вашої мрії
День за містом


Дитячі свята, вікторина


Чи замислювалися ви коли-небудь, чому практично всі люди, у тому числі й діти, так люблять брати участь у вікторинах? Потрібно чи взагалі влаштовувати інтелектуальні конкурси й вікторини на дитячі свята? Вікторина, з одного боку, може заповнити змушену паузу - наприклад між танцями. З іншого боку, участь у вікторині може принести перемогу, а значить і приз, що теж дуже приємно. Та й просто перевірити свої знання - справа немаловажне. Так що конкурси й вікторини віддавна й до наших днів є одними з найпоширеніших елементів святкових сценаріїв.

На яку би тему й по якому би приводі не влаштовувалися дитячі свята, вікторина буде на них доречна, вона завжди викликає жвавий інтерес із боку всіх присутніх. Не менш улюблені дітьми й конкурси загадок, але вони все-таки більше підходять для хлопців молодшого віку. А от тематичні вікторини нерідко змушують задуматися навіть записних ерудитів. Тим приємніше може стати перемога в нелегкому змаганні! Різноманітні вікторини зараз проводять практично всюди - у газетах і журналах, на радіо й телебаченні, і навіть в інтернеті. Призи в таких вікторинах часто бувають дуже вагомими. На дитячому святі приз переможцеві конкурсу загадок або вікторини не обов'язково повинен бути дорогим, але краще, якщо він буде не марною дрібничкою, а приємним і пам'ятним подарунком.

Інтерактивна форма сценарію - це саме та деталь, що відрізняє саме дитячі свята. Вікторина відмінно вписується в загальний сценарний задум, особливо якщо її питання «розкидані» по канві сценарію. Це перетворює вікторину у воістину захоплюючий процес, так несхожий на конкурси, проведені за традиційною схемою « питання-відповідь». Головне не перестаратися, конкурси обов'язково повинні чергуватися з веселими рухливими командними іграми, танцями, тоді свято буде не стомлюючим і нудним, а живим і веселим.


Розділювач
Розділювач
Розділювач
Розділювач
Розділювач
Розділювач